Untitled Document

У своєму складі заклад має: дитячі вікові групи, у тому числі, групи медико-соціальної реабілітації, що відповідають в повному обсязі сучасній стратегії «раннього втручання», карантинні групи, ізолятори; музичну та фізкультурну (ЛФК) зали, басейн; «темну» сенсорну кімнату; кабінети сенсомоторний, логопедичний, щеплення та фізіотерапевтичний, фітобар (де діти отримують трав’яні відвари, кислородні коктейлі і фіточаї здоров’я тощо), соляну кімнату; методичний кабінет, харчоблок, кімнату для приготування молочних сумішей, власну пральню, господарчі кімнати, інші службові приміщення.
Усі приміщення будинку дитини оздоблені необхідним інвентарем та обладнанням, крім того, оздоблені електроводонагрівачами, а кімната для виготовлення молочних сумішей обладнана паровим стерилізатором ГП-400 для стерилізації пляшечок (для розливу сумішей), посуду.
Кожна вікова група має: необхідне ігрове обладнання згідно з віком дітей, в групах 1-го року життя встановлені підлогові манежі; сухоповітряний стерилізатор для обробки посуду.
Заклад забезпечено централізовано гарячим та холодним водопостачанням, каналізацією, електроенергією, протипожежною та охоронною сигналізацією.
В закладі створено всі належні умови для надання повноцінної медико-соціальної, психологічної реабілітаційної допомоги відповідно до сучасних протоколів і стандартів вихованцям Будинку дитини та дітям з особливими потребами, які виховуються у сім’ях.
Штати закладу укомплектовані кваліфікованими фахівцями.

 

listovka